Як Починається Вітрянка у Дітей та Як Її Лікувати?

Вітрянка у дітей: Перші ознаки та лікування

Дитина повернулася із дитячого садка і категорично відмовляється від їжі? Ви помітили, що вона мляво рухається? Саме так починається вітрянка в дітей1. Перші ознаки захворювання – в’ялість, відсутність апетиту, незначне підвищення температури1 – можуть бути ледь помітними. Тому важливо знати, на що слід звертати увагу в першу чергу.

Вітряна віспа – це не завжди червоні пухирці по всьому тілу з першого дня захворювання. Пік захворювання припадає на 15-тий день після моменту контакту, а інкубаційний період вітряної віспи може тривати до трьох тижнів1.

Як передається вітрянка у дітей?

Механізм передавання збудника — краплинний. Незважаючи на сла

бку стійкість вірусів у довкіллі, доведено можливість їх поширення за межі кімнати, де перебуває хворий2. Це означає, що:

Скільки триває вітрянка у дітей?

Найчастіше кірочки відторгаються до 22 дня хвороби1. Слід зазначити, що максимальна кількість інфікованих припадає на він 2-4 роки2.

Корисні поради батькам

  1. Коротко підстрижіть нігті дитині, щоб вона травмувала себе менше, дряпаючи пухирці;
  2. Тепло посилює свербіж, тому не нагрівайте спальню дитини надмірно та регулярно провітрюйте;
  3. Одягніть дитину у вільний просторий одяг4.

При появі перших ознак вітрянки у дітей необхідно підготуватися до якісного лікування пухирців, щоб полегшити свербіж та зменшити ризик розчухування та утворення рубців після їх зникнення.

Лікування вітрянки у дітей за допомогою препарату ПоксКлін®

ПоксКлін® – це сучасний спосіб зробити перебіг вітрянки менш дратівливим для малечі та більш спокійним для батьків. Цей охолоджуючий мус використовує пом’якшувальні ефекти рослинних екстрактів та пантенолу і підходить для малюків, яким виповнилося 6 місяців3.

З цим препаратом ви зможете:

Із цим мусом вам не потрібно нічого розтирати чи наносити точково. Рівномірно розподіліть препарат по шкірі або обличчю вашої дитини – все інше зробить ПоксКлін®.

Тепер, коли відомо, як починається вітрянка у дітей, залишайтеся пильними, щоб вчасно помітити перші ознаки захворювання. А щоб допомогти малюку впоратись із симптомами, використовуйте перевірені профілактичні засоби та замовляйте охолоджуючий мус ПоксКлін®. З цим препаратом ваша дитина перенесе вітрянку значно легше!

Список літератури:

  1. Інфекційні хвороби в дітей: підручник / С.О. Крамарьов, О.Б. Надрага, Л.В. Пипа та ін.; за ред. проф. С.О. Крамарьова, О.Б. Надраги. — К.: ВСВ «Медицина». — 2010. — 21 — 27 с.
  2. Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», 2022; Контроль захворювань; Інші інфекційні захворювання; Крапельні інфекції; Вітряна віспа.
  3. Інструкція препарату ПоксКлін®: охолоджуючий мус медичний протисвербіжний.
  4. Інфоброшура KidsClin&PoxClin; 2018; ст. 17.

PoxClin 007 12.08.22

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН В АПТЕКАХ ВАШОГО МІСТА

ПоксКлін

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Поділіться вашими враженнями від застосування продукту – надішліть повідомлення щодо якості чи небажаних явищ компанії-імпортеру.

Написати