Як Починається Вітрянка у Дітей та Як Її Лікувати?

Вітрянка у дітей: Перші ознаки та лікування

Серед перших ознак вітрянки у дітей виокремлюють пригнічений настрій, відсутність апетиту та сонливість

Дитина повернулася із дитячого садка і категорично відмовляється від їжі? Ви помітили, що вона мляво рухається та скаржиться на головні болі? Саме так починається вітрянка в дітей. Перші ознаки захворювання – кволість, відсутність апетиту, сонливість та незначне підвищення температури – можуть бути ледь помітними. Тому важливо знати, на що слід звертати увагу в першу чергу.

Вітряна віспа – це не завжди червоні пухирці по всьому тілу з першого дня захворювання. Найчастіше висипання проявляються через певний час після того, як вірус потрапив в організм дитини. Це відбувається лише через декілька тижнів, коли завершується інкубаційний (прихований) період.

Як передається вітрянка у дітей?

Найчастіше вітрянка в дітей з’являється після контакту з носієм вірусу вітряної віспи у дитячому садку чи школі

Вітрянка, як і більшість інфекційних захворювань, передається повітряно-крапельним шляхом або при прямому контакті із носієм вірусу. Це означає, що:

 • Дитина може підхопити вірус вітряної віспи, спілкуючись з однолітками, які є носіями. Для цього достатньо перебувати в одному приміщенні (в садочку, школі тощо).
 • Ризик інфікування є надзвичайно високим, коли дитина грається в контактні ігри із малечою, яка захворіла на вітряну віспу, але ще не знає про це.
 • Вітрянка в дітей, як і в дорослих, поширюється дуже швидко. До моменту появи характерного висипу, більшість із групи або класу вже будуть носіями вірусу.

Скільки триває вітрянка у дітей?

І в дітей, і в дорослих вітрянка триває приблизно однаковий час, а саме – 3 тижні. Відмінність полягає у тому, що загалом малеча переносить хворобу в легкій формі. Ризик розвитку ускладнень та більш серйозних симптомів у дорослих значно вищий.

Тритижнева тривалість хвороби охоплює:

 • інкубаційний період
 • появу первинних симптомів та червоних плям на тілі
 • формування пухирців на слизових оболонках дихальних шляхів та шкірі
 • припинення висипу та загоєння ран

Найважчим для малечі є етап формування везикул, які супроводжуються сильним свербінням. При появі перших ознак вітрянки у дітей необхідно підготуватися до якісного лікування цих пухирців, щоб полегшити свербіж та зменшити ризик утворення рубців після їх зникнення. Якщо ви досі вважаєте, що зеленка – це найкраща зброя проти шрамів, ви будете здивовані, дізнавшись, що це не зовсім так. А точніше – зовсім не так!

Лікування вітрянки у дітей за допомогою препарату ПоксКлін

ПоксКлін – це сучасний спосіб зробити перебіг вітрянки менш дратівливим для малечі та більш спокійним для батьків. Цей охолоджуючий мус використовує пом’якшувальні ефекти рослинних екстрактів та пантенолу і підходить для малюків, яким виповнилося 6 місяців (дізнайтеся більше про компоненти в описі препарату).

На відміну від зеленки, ПоксКлін не змусить вашого малюка усіляким чином уникати дзеркала через огидні плями на тілі та обличчі. Ба більше – з цим препаратом ви зможете:

 • усунути свербіж, зумовлений патологічним висипанням
 • звести ризик утворення рубців та шрамів до мінімуму
 • прискорити загоєння ран
 • обробити будь-яку зовнішню ділянку, на якій з’явилися пухирці або почервоніння

Не знаєте, як правильно нанести зеленку на кожну везикулу? З цим мусом вам не потрібно нічого розтирати чи втирати. Рівномірно розподіліть препарат по шкірі або обличчю вашої дитини – все інше зробить ПоксКлін.

Тепер, коли відомо, як починається вітрянка у дітей, залишайтеся пильними, щоб вчасно помітити перші ознаки захворювання. А щоб допомогти малюку впоратись із симптомами, використовуйте перевірені профілактичні засоби та замовляйте охолоджуючий мус ПоксКлін. З цим препаратом ваша дитина перенесе вітрянку значно легше!

Poxclin

Замовити онлайн