ПРИ ВІТРЯНІЙ ВІСПІ, СВЕРБІННІ

В 40 країнах світу існує засіб для миттєвого полегшення симптомів вітряної віспи – протисвербіжний мус . Сучасний засіб, що має пролонгований охолоджуючий ефект та швидко усуває сиптоми вітряної віспи у дітей та дорослих.

При появі перших висипань рекомендовано застосовувати охолоджуючий мус ПоксКлін, який допомагає захистити шкіру від бактерій, попереджає їх подальшу появу та зменшує ризик утворення рубців від везикул.

ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПОКСКЛІН МУС?

ПоксКлін мyc не містить жодних агресивно-токсичних хімічних речовин і безпечний для зовнішнього застосування на шкірі дітей. Не існує відомих побічних ефектів, пов’язаних з використанням ПоксКлін Охолоджуючий мус. Уникайте контакту ПоксКлін мус з очима. У разі попадання ПоксКлін в очі необхідно змити великою кількістю води. При першому використанні, потрібно натиснути 2-3 рази на насос дозатора ПоксКлін для виходу піни. Взаємодія з іншими ліками невідома. Протипоказання, пов’язані із застосуванням ПоксКлін Охолоджуючий мус, невідомі.

СПОСІБ ТА ДОЗИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Перед кожним застосуванням флакон ПоксКлін рекомендовано збовтувати, щоб отримати якісну піну. Обережно наносити ПоксКлін мус на уражені ділянки шкіри 3 рази на день або частіше, якщо є потреба. Рекомендовано застосовувати кожного разу при виникненні свербежу. Для додаткового охолодження зберігайте ПоксКлін у холодильнику. ПоксКлін не можна використовувати більше 30 днів поспіль, що як правило, покриває весь період лікування.

Для лікування великих ділянок шкіри, уражених вітряною віспою:

М’яко нанесіть на шкіру. Випаровування мусу призведе до миттєвого охолодження на шкірі.

Для профілактики рубцювання:

Рекомендовано застосовувати мус для полегшення симптомів (кожного разу, перед зміною одягу дитині).

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН В АПТЕКАХ ВАШОГО МІСТА

ПоксКлін

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Поділіться вашими враженнями від застосування продукту – надішліть повідомлення щодо якості чи небажаних явищ компанії-імпортеру.

Написати