ЩО ТАКЕ ВІТРЯНА ВІСПА?

Вітряна віспа — (вітрянка, англ. chickenpox) — гостре інфекційне захворювання з групи герпесвірусних інфекцій, на яке хворіють переважно маленькі діти. Збудник вітряної віспи та оперізуючого герпесу належить до роду Varicellovirus. Стан характеризується лихоманкою і свербінням, червоні плями зазвичай з’являються на грудях і торсі, а потім поширюються скупченням по всьому тілу. Червоні плями перетворюються на маленькі пухирці, які через тиждень після висихання утворюють струпи. Розчісування ураженої ділянки може викликати інфекцію, внаслідок можливої колонізації бактерій у рані.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ВІТРЯНУ ВІСПУ?

Першою виразною ознакою вітряної віспи, як правило, є висип на шкірі, але деякі люди відчувають втому і лихоманку за 24 години до появи червоних плям (пухирців). Після ураження шкіри (що характеризується червоними плямами та пухирцями), зазвичай, вітряна віспа супроводжується лихоманкою, болем у животі і загальним відчуттям втоми і слабкості протягом декількох днів. Висип зазвичай з’являється як пласкі, червоні плями, які піднімаються, як маленькі прищі. Плями перетворюються на маленькі пухирі, так звані везикули, які нагадують маленькі краплі води, на червоній основі. Верхівку цих везикул можна легко подряпати або вони можуть розірватись самі по собі, вони вкриваються скоринкою, іноді протягом декількох годин після першої появи. На цьому етапі свербіж може бути досить інтенсивним. Цей інтенсивний свербіж може збільшити спокусу розчесати везикулу. Пухирці відкриваються і залишаються незахищеними, це збільшує ризик бактеріальної інфекції. Струпи (якщо не роздряпані) відпадають через 9–13 днів після утворення.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?

Вітряна віспа може становити небезпечну загрозу для дорослих, вагітних, жінок годуючих груддю і маленьких дітей до 6-місячного віку, тому обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як застосовувати ПоксКлін Охолоджуючий мус. Якщо у дитини виникла лихоманка, висип поширюється на очі, шкіра навколо плям набрякла та викликає біль або дуже червона, негайно зверніться до лікаря. Уникайте застосування аспірину дітьми, які страждають на вітряну віспу.

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН В АПТЕКАХ ВАШОГО МІСТА

ПоксКлін

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Поділіться вашими враженнями від застосування продукту – надішліть повідомлення щодо якості чи небажаних явищ компанії-імпортеру.

Написати